КАФЕДРА МЕРЕЖЕВИХ ТА ІНТЕРНЕТ ТЕХНОЛОГІЙ

Будьте в курсі

новини

Вступ на ОР "бакалавр"

Для вступників на основі повної загальної середньої освіти реєстрація електронних кабінетів почнеться 1 серпня, прийом заяв та документів триватиме з 13 по 22 серпня (для вступників за результатами ЗНО), і до 16 серпня для вступників, які складатимуть вступні іспити в закладі вищої освіти.

Відкрита лекція

28 травня 2020 о 13.00 відбудеться відкрита лекція
доцента кафедри мережевих та інтернет технологій Дахно Н.Б. з дисципліни "Вища математика"
для студетів 1-го курсу бакалаврату освітньої програми «Телекомунікації та радіотехніка» спеціальності 172
факультету інформаційних технологій Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Тема лекції "Числові та степеневі ряди".

Підключитися до лекції можна за посиланням:

Ідентифікатор конференції: 878 2104 5923
Пароль: 123456

2019 IEEE INTERNATIONAL CONFERENCE ON ADVANCED TRENDS IN INFORMATION THEORY

Конференція проходила на базі факультетів Кібернетики та факультету Інформаційних технологій. Викладачі та студенти кафедри Мережевих та Інтернет технологій прийняли активну участь у конференції.

Post 1

Всеукраїнська студентська олімпіада "Веб-технології та веб-дизайн"

18 лютого 2020 в 13:40, ауд. 311, ФІТ відбудеться перший етап всеукраїнської студентської олімпіади "Веб-технології та веб-дизайн". Запрошуємо всіх студентів прийняти участь в олімпіаді і показати свій високий рівень підготовки. Попередньо необхідно зареєструватися відправивши ПІБ, назву факультету, спеціальність, групу на адресу webolimporg@ukr.net. Питання по тел.+38(097)800 1925 (кафедра мережевих та інтегрнет технологій).

ВІТАННЯ!

Вітаємо нашого студента Панчішко Антона із успішною участю у змаганнях з гімнастичного триборства .

Client 1
Client 2