Будьте в курсі

новини

Post 1

Науково-технічна конференція молодих учених «Актуальні проблеми інформаційних технологій» (APIT)

Організаційний комітет науково-технічної конференції молодих учених «Актуальні проблеми інформаційних технологій» (APIT) повідомляє про початок прийому статей та тез доповідей для участі у конференції, яка відбудеться 03-04 грудня 2020 року у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка. До участі у конференції запрошуються вчені, науковці, працівники ІТ сфери, аспіранти та студенти.

Post 1

VII Міжнародна науково-практична конференція «Інформаційні технології та взаємодії» (IT&I-2020)

Організаційний комітет VII Міжнародної науково-практичної конференції «Інформаційні технології та взаємодії» (IT&I-2020) повідомляє про початок прийому статей та тез доповідей для участі у конференції, яка відбудеться 2-4 грудня 2020 року у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка. До участі у конференції запрошуються викладачі, науковці, працівники ІТ сфери, докторанти, аспіранти, студенти. З детальною інформацією можна ознайомитися на сайті конференції:

Вступ на ОР "бакалавр"

Для вступників на основі повної загальної середньої освіти реєстрація електронних кабінетів почнеться 1 серпня, прийом заяв та документів триватиме з 13 по 22 серпня (для вступників за результатами ЗНО), і до 16 серпня для вступників, які складатимуть вступні іспити в закладі вищої освіти.

Відкрита лекція

28 травня 2020 о 13.00 відбудеться відкрита лекція
доцента кафедри мережевих та інтернет технологій Дахно Н.Б. з дисципліни "Вища математика"
для студетів 1-го курсу бакалаврату освітньої програми «Телекомунікації та радіотехніка» спеціальності 172
факультету інформаційних технологій Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Тема лекції "Числові та степеневі ряди".

Підключитися до лекції можна за посиланням:

Ідентифікатор конференції: 878 2104 5923
Пароль: 123456

2019 IEEE INTERNATIONAL CONFERENCE ON ADVANCED TRENDS IN INFORMATION THEORY

Конференція проходила на базі факультетів Кібернетики та факультету Інформаційних технологій. Викладачі та студенти кафедри Мережевих та Інтернет технологій прийняли активну участь у конференції.

Post 1

Всеукраїнська студентська олімпіада "Веб-технології та веб-дизайн"

18 лютого 2020 в 13:40, ауд. 311, ФІТ відбудеться перший етап всеукраїнської студентської олімпіади "Веб-технології та веб-дизайн". Запрошуємо всіх студентів прийняти участь в олімпіаді і показати свій високий рівень підготовки. Попередньо необхідно зареєструватися відправивши ПІБ, назву факультету, спеціальність, групу на адресу webolimporg@ukr.net. Питання по тел.+38(097)800 1925 (кафедра мережевих та інтегрнет технологій).

ВІТАННЯ!

Вітаємо нашого студента Панчішко Антона із успішною участю у змаганнях з гімнастичного триборства .

Client 1
Client 2