КАФЕДРА МЕРЕЖЕВИХ ТА ІНТЕРНЕТ ТЕХНОЛОГІЙ

Будьте в курсі

новини

2019 IEEE INTERNATIONAL CONFERENCE ON ADVANCED TRENDS IN INFORMATION THEORY

Конференція проходила на базі факультетів Кібернетики та факультету Інформаційних технологій. Викладачі та студенти кафедри Мережевих та Інтернет технологій прийняли активну участь у конференції.

Post 1

Всеукраїнська студентська олімпіада "Веб-технології та веб-дизайн"

18 лютого 2020 в 13:40, ауд. 311, ФІТ відбудеться перший етап всеукраїнської студентської олімпіади "Веб-технології та веб-дизайн". Запрошуємо всіх студентів прийняти участь в олімпіаді і показати свій високий рівень підготовки. Попередньо необхідно зареєструватися відправивши ПІБ, назву факультету, спеціальність, групу на адресу webolimporg@ukr.net. Питання по тел.+38(097)800 1925 (кафедра мережевих та інтегрнет технологій).

ВІТАННЯ!

Вітаємо нашого студента Панчішко Антона із успішною участю у змаганнях з гімнастичного триборства .

Client 1
Client 2