Enter your keyword

Мережеві та інтернет технології

Кафедра заснована у 2016 році

Нова освітня програма

В 2016 році вперше виконано набір студентів за освітнім рівнем «бакалавр» за новою освітньою програмою «Мережеві та інтернет технології» (спеціальність – 172 Телекомунікації та радіотехніка; галузь знань – 17 Електроніка та телекомунікації) на денну форму навчання (загальний ліцензійний обсяг – 35 осіб). Отримано 30 бюджетних місць. Навчальний план розроблено за стандартами Міжнародної організації ITU (International Telecommunications Union).

Програмні технології інтернет речей

В 2017 році вперше буде виконано набір студентів за освітнім рівнем «бакалавр» за новою освітньою програмою «Програмні технології інтернет речей» (спеціальність – 126 Інформаційні системи та технології; галузь знань – 12 Інформаційні технології) на денну форму навчання (загальний ліцензійний обсяг – 50 осіб).

Наука

Протягом навчання студенти отримують фундаментальну підготовку з вищої математики, теорії ймовірності і математичної статистики, дискретної математики, фізики та інших.

Чому обирають саме нас

Новітні технології

Кращі викладачі

На нашій кафедрі ви зможете отримати знання від профессіоналів свого діла. Найкращі викладачі та аспіранти мають підходи до кожного студента.

Робота після навчання

Зі знаннями яки ви отримаєте в нашому університеті ви зможете найти роботу по спеціальності в любій точці світу.

Отримайте диплом міжнародного зразку!